O společnosti

Už od roku 1996 přinášíme tisícům zákazníků z Hradce Králové, Pardubic i okolí internet a televizi. Léta zkušeností, znalost prostředí a neustálé investice do technologií nám umožňují poskytovat zákazníkům lepší služby za výhodnějších podmínek. Známe specifika našeho regionu, jsme připraveni na zátěžové situace a díky tomu efektivně předcházíme výpadkům.

Zakládáme si na perfektní péči o vás, naše zákazníky. Abychom poskytovali skutečně stabilní a rychlý internet, investujeme průběžně do infrastruktury a implementujeme nové technologie. Při každé změně máme na mysli vaši spokojenost nejenom s výsledkem, ale také s průběhem. Proto o plánované odstávce předem informujeme a provádíme ji v noci, kdy vás neomezí. Pokud zcela výjimečně dojde k náhlému výpadku připojení (například vlivem nenadálých přírodních událostí), stavíme se k problémům čelem. Okamžitě pracujeme na odstranění poruchy a se zákazníky otevřeně komunikujeme. Prostě vás nenecháme ve štychu.

Důležitější než technologie jsou totiž lidé, kteří se o bezproblémové fungování vašeho internetového připojení starají. Naši technici vám zvednou telefon i mimo běžnou pracovní dobu a udělají maximum, aby požadavky technického rázu vyřešili v nejkratší možné době.

Zdatně jim sekunduje naše dobrá víla administrativy, na kterou se můžete obrátit s dotazy ohledně smluv, faktur nebo plateb.

Nejdůležitějšími hybateli ve firmě jste ale vy, naši zákazníci, tisíce lidí a firem.

Jsme si vědomi, že od nás očekáváte perfektní služby. A my děláme vše, abychom vaše očekávání naplnili.