STEN.cz s.r.o. provozuje část sítě na optice. Tato potřeba vyvstala v důsledku průběžného navyšování rychlostí pro stávající a nové zákazníky v bytových domech o více účastnících.

Optické připojení Vám umožní současné toulaní po webu, telefonování, sledování televize, stahování dat, ... a další činnosti, které si jen dovedete na síti představit. Optickou síť jsme schopni v současné době provozovat v Hradci Kralové, Holicích, Smiřicích. Chcete být připojeni i Vy? Pak bude potřeba Vaší spolupráce. Potřebujeme kontakt na majitele, či správce nemovitosti a co nejvyšší počet zájemců o připojení od nás.

Co nabízíme:

  • Přivedení optiky do domu.
  • Připojení internetu zdarma do bytu.
  • Rychlost připojení až 1Gbps.
  • Až tři měsíce internetu zdarma na otestování kvality našeho připojení.
  • Nižší měsíční poplatky, vyšši rychlost. Snižte své náklady, zrychlete přípojku.

Bezdrátová síť poskytovaná naší firmou používá dále kromě optiky mikrovlnné technologie v licenčním i bezlicenčním pásmu. Jsme držiteli licence ČTÚ na provozování telekomunikačních služeb na základě osvědčení č. 1759 vydaného Českým telekomunikačním úřadem dne 27.11.2006. STEN.cz s.r.o. působí jako nástupce Mgr. Josef Jiruše - STEN, která poskytovala telekomunikačních služby dle Generální licence č. GL – 28/S/2000, Generální licence č. GL – 27/S/2000 a Osvědčením č. 384 vydaném Českým telekomunikačním úřadem v letech 2002 až 2009.

Páteřní spoje vysokorychlostního připojení jsou realizované optickými nebo metalickými přípojkami. Dále minipojítky Alcoma o rychlostech 16Mbit až 155Mbit. Méně vytížené linky jsou v pásmu 5GHz. V tomto pásmu je přivedena konektivita i velké části našich zákazníků. Někteří zákazníci využívají z historických důvodů k připojení stále pásmo 2,4GHz.

Zákazníkům garantujeme smluvně minimální rychlosti připojení. Do sítě internet máme optiku a o prodávanou kapacitu vždy navyšujeme naše připojení do sítě Internet. Dostupnost služby je garantována 24 hodin denně. Bezdrátové pojítko je možné využívat i pro telefonovaní prostřednictvím sítě Internet tzv. VoIP. Volat lze bez paušálního poplatku na řadu čísel v České republice a do zahraničí zcela zdarma. Zakončení může být analogové, digitální. Pro firemních zákazníků realizujeme také kompletní dodávky telekomunikací (telefonní ústředny, telefony, ...) na klíč. Stávající telefonní čísla je možné přenést. Veškeré úkony s tím spojené pro Vás zařídíme a připravíme. Nabízíme plnohodnotné telefonní číslo na které se lze dovolat z běžných telefonů.

Nezbytné technické úpravy provádíme zásadně v nočních hodinách a je možné se o nich s předstihem dočíst na našich stránkách.

U nás získáte: